Foton LOVOL FT-454SC (реверс, 45 к. с.)
- Немає в наявності
654 810 ₴
Трактор Foton LOVOL FT-454SC
Інтернет-магазин «Mechanikus» представляє увазі покупців трактор з кабіною Foton LOVOL 244HC від найбільшого виробника автотехніки, будівельних і сільськогосподарських машин компанії Foton Lovol.
Замовити міні-трактор Foton LOVOL 454 можна за номерами:
☎ +380983833779
☎ +380991170290
Viber з мобільного
Viber з комп'ютера
Дана модель колісного повнопривідного трактора має класичну компоновку. Основне призначення – виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт (підготовка і обробка ґрунту, посів і садіння культур, оброблення посівів, збирання врожаю, транспортування різних вантажів і т. д.). Мінітрактор Фотон Ловол 454 також підійде для використання в лісовому та комунальному господарстві.
Трактор LOVOL 454 працює на дизельному чотиритактному, трициліндровий мотор з вертикальним розташуванням циліндрів. Це двигун з безпосереднім уприскуванням (без турбонаддува). Його потужність в кінських силах становить 24 одиниці, а обсяг 1531,33 куб. см. Мотор має рідинну систему охолодження закритого типу з примусовою циркуляцією. Паливний бак трактора має об'єм 29 л. При навантаженні витрата паливної рідини досягає 268 г/кВт*год
Особливості моделі китайського трактора Foton LOVOL FT-454SC, на які потенційний покупець повинен звернути увагу:
- Двигун Xinchai 495 - A495BT-140AC (4 циліндра);
- внутрішній повітряно-паперовий Фільтр;
- 16-ти швидкісна механічна коробка передач (8+8 коробка передач з реверсом);
- зовнішній повітряно-масляний Фільтр;
- частота обертання ВОМ - 540 /1000 об/хв;
- максимальна вантажопідйомність навісного механізму – 830 кг;
- потужність генератора становить 750 Вт;
- гидрообъемный підсилювач керма (ГОРУ, ГУР);
- повітряний компресор і ресивер;
- Кабаина з обігрівачем;
- розмір шин передні / задні: 8.3-20/12.4-28;
- два гідронасоса;
- 2 пари гидровыходов;
- лічильник мотогодин;
- водійське сидіння на амортизаторах,
- електророзетка під причіп;
- Сухе дводискове зчеплення;
- датчики температури охолодної рідини та тиску оливи;
- мінімальний кліренс 390 мм;
- колісна база 1990 мм (колія передніх коліс 1250 мм, задніх – 1300/1500 мм);
- гальма на задніх колесах (гальмівні барабани);
- додатковий гидровыход і скидання масла в гідробак;
- стоянкові ліхтарі, фари дальнього і ближнього світла;
- габаритні і поворотні покажчики, звуковий сигнал;
- металева підніжка зі спеціальними металевими щербинами.
В магазині «Mechanikus» продається тільки оригінальна і перевірена сільськогосподарська техніка відомих вітчизняних і зарубіжних брендів.
В Днепре и в Кеиве у нас находится магазин крупногабаритной техники для сельскохозяйственных. Здесь клиент может выбрать любой понравившийся ему трактор и приобрести его по указанной цене. Стоит отметить, что, несмотря на местоположение магазина, приобрести товары можно в любом населенном пункте Украины, воспользовавшись функцией быстрой доставки по территории страны. Теперь купить трактор LOVOL Foton FT-454 SC можно легко и без особых проблем просто позвонив по нашим номерам телефонов, которые указаны в контактах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foton Lovol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 45 к. с. |
| Об'єм двигуна | 2980 куб. см |
| Об'єм бака | 42 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Витрата палива | 239 г/кВт*ч |
| Колісна база | 1990 мм |
| Теоретична швидкість руху вперед | 35 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 30 км/год |
| Дорожній просвіт | 390 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Так |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Номінальна частота обертання валу | 2350 об/хв |
| Кількість передач | 8 вперед/8 тому |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3580 мм |
| Ширина | 1750 мм |
| Висота | 2450 мм |
| Харктеристики | |
| Частота обертання ВОМ, (об / хв) | 540 / 1000 |
| Система «холодного пуску» | свічка розжарювання |
| Вага трактора | 2100 кг |
- Ціна: 654 810 ₴












