Культиватор міжрядний 5 секцій БАМЕТ (Bomet)
- В наявності
23 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Культиватор міжрядний 5 секцій БАМЕТ (Bomet)
Міжрядні культиватори Бомет призначений для міжрядного оброблення посівівів пропашних культур. Забезпечує якісне розпушування ґрунту в міжрядах на задану глибину зі знищенням бур'янів.
Навішується ззаду трактора. Трактор потужністю від 30 л.с.
Можна запропонувати культиватори для оброблення 2-рядних, 4-рядних, 6-рядних, 8-рядних посівів кукурудзи, соняшника та інших культур, висіяних із міжряджанням від 62.5 см до 75 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bomet |
| Країна виробник | Польща |
| Призначення | Просапні |
| Агрегатування | Навісні |
| Ширина захвату | 3 м |
| Вага | 175 кг |
| Потужність трактора | 30 к. с. |
| Робоча швидкість | 12 км/год |
| Швидкість руху (транспортна) | 20 км/год |
| Мінімальна ширина міжряддя | 625 мм |
| Максимальна ширина міжряддя | 750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 000 ₴










