LOVOL 244
- Немає в наявності
293 460 ₴
Трактор LOVOL 244 — він же Foton FT 244H
Інтернет-магазин «Mechanikus» представляє до уваги покупців трактор LOVOL FT-244H від найбільшого виробника автотехніки, будівельних і сільськогосподарських машин компанії Foton Lovol.
Замовити мінітрактор LOVOL 244 або Foton FT 244H можна за номерами:
☎ +380983833779
☎ +380991170290
Viber з мобільного
Viber з комп'ютера
Ця модель колісного повноприводного трактора має класичне компонування. Основне призначення — виконання широкого спектра сільськогосподарських робіт (підготування й оброблення ґрунту, посівів і висаджування культур, оброблення посівівів, прибирання врожаю, транспортування різних вантажів тощо). Мінітрактор Фотон Ловол 244H також підійде для використання в лісовому та комульному господарстві.
Трактор LOVOL 244H працює на дизельному чотиритактному трициліндровому моторі з вертикальним розташуванням циліндрів. Це двигун із безпосереднім уприскуванням (без турбонаддуву). Його потужність у кінських силах становить 24 одиниці, а об'єм 1531,33 куб.см. Мотор має рідинну систему охолодження закритого типу з примусовою циркуляцією. Паливний бак трактора має об'єм 29 л. У разі навантаження витрата паливної рідини досягає 268 г/кВт·год.
Особливості моделі китайського мінітрактора LOVOL 244 (Foton FT 244 H), на які потенційний покупець має звернути увагу:
- Двигун Laidong КМ385 (3 циліндри)
- 10-швидкісна механічна коробка передач (8 передніх швидкостей, 2 задні). Головне передавання — пряма;
- максимальна вантажність навісного механізму — 420 кг;
- потужність генератора становить 750 Вт;
- гідрооб'ємний підсилювач керма (ГОРУ, ГУР);
- зовнішній повітряно-оливний фільтр;
- коробка передач 8+2;
- розмір шин передні/задні: 6.0-16 / 9.5-24;
- два гідронасоса;
- 6 шліцьовий ВОМ;
- лічильник мотогодин;
- водійське сидіння на амортизаторах,
- електророзетка під причіп;
- Дводискове сухе зчеплення;
- датчики температури охолоджувальної рідини та тиску оливи;
- мінімальний кліренс 295 мм, колісна база 1670 мм (колеса передніх коліс 1300 мм, задніх — 1160 мм);
- гальма на задніх колесах (гальмівні барабани);
- мінімальний R повороту з гальмами становить 3,1 м, без гальм — 2,6 м;
- додатковий гідровихід і скидання оливи в гідробак;
- стоянкові ліхтарі, фари дальнього та ближнього світла;
- габаритні та поворотні покажчики, звуковий сигнал;
- металева підніжка зі спеціальними металевими зазубринами.
У магазині «Mechanikus» продається тільки оригінальна та перевірена сільськогосподарська техніка відомих вітчизняних і закордонних брендів.
У Дніпрі та в Кеіві в нас є магазин великогабаритної техніки для сільськогосподарських. Тут клієнт може вибрати будь-який вподобаний трактор і придбати його за зазначеною ціною. Варто зазначити, що, попри розташування магазину, придбати товари можна в будь-якому населеному пункті України, скориставшись функцією швидкої доставки територією країни. Тепер купити трактор LOVOL 244 або Foton FT 244H можна легко й без особливих проблем просто зателефонувавши за нашими номерами телефонів, які вказані в контактах.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Номінальна потужність двигуна, к.с. (кВт) | 24 (17,6) |
| Колісна формула | 4х4 |
| Номінальне тягове зусилля, кН | 5,8 |
| Кермове керування | гідрооб'ємне |
| Формула перемикання передач | (4+1)х2 |
| Муфта зчеплення | однодискова, суха |
| Габаритні розміри (Д х Ш х В), мм | 3240х1350х1850 |
| Експлуатаційна маса, кг | 1340 |
| РУХ | |
| Модель двигуна | KM385BT |
| Тип двигуна | дизельний, 4-тактний, з безпосереднім уприскуванням |
| Число та розташування циліндрів | 3, вертикальне |
| Об'єм циліндрів, cм3 | 1532 |
| Номінальні оберти колінчастого вала, об/хв | 2350 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт·год | ≤248 |
| Тиск впорскування палива, МПа (кгс/см2) | 15,0 / 3,5 |
| Система запуску | електростартер |
| Система охолодження | рідинна, закрита, з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини |
| Об'єм паливного бака, л | 29,0 |
| Паливний фільтр грубого очищення | CX0706A, з корком для зливання води |
| Повітряний фільтр | контактно-оливний: високий повітрозабірник із циклоном, олійна ванна, металева сітка |
| Підігрівання повітря у впускному колекторі | електрофакельна свічка |
| Система змащення | комбінована, насосом і розбризкуванням |
| Оливний фільтр системи змащення | + |
| Тип оливи в картері | моторні оливи для дизельних двигунів М-10Г2К, SAE 5W-30, 10W-30, 10W-40 |
| Об'єм оливи в картері, л | 5,0 |
| ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА | |
| Тип трансмісії | механічна шестернева |
| Муфта зчеплення | 2-дискова |
| Основна коробка передач | 4 швидкості |
| Додаткові знижувальні коробки | 2 діапазони |
| Теоретична швидкість руху вперед, км/год | 1,71-25,76 |
| Теоретична швидкість руху назад, км/год | 2,23-10,29 |
| Гальма | на задніх колесах, барабанні, з механічним приводом, здвоєні педалі |
| Стоянкове гальмо | блокуванням основних гальм за допомогою важеля |
| Блокування заднього диференціала | важелем |
| Передний мост | провідний, вимикний |
| Кермове керування | гідрооб'ємне |
| Гідроциліндр кермового керування | двосторонній симетричний |
| Розмір передніх шин | 6.00-16 |
| Розмір задніх шин | 9.50-24 |
| Колісна база, мм | 1670 |
| Коліщатко передніх коліс, мм | 1280, 1380 |
| Коліщатко задніх коліс, мм | 1080, 1160, 1260 |
| Кліренс, мм | 290 |
| Агротехнічний просвіт, мм | 360 |
| Мінімальний радіус повороту без гальм, м | 3,75 |
| Мінімальний радіус повороту з гальмами, м | 3,0 |
| Додаткові вантажі передні/задні, (шт. х кг) | 6х9 / – |
| Тип оливи в картері трансмісії та переднього моста | трансмісійне ТАП-15, ТАД-17, Silver SAE 85W-90; Gold SAE 80W-90; Platinum SAE 75W-90 |
| Тип олії в ГОРУ | МГ-46В, МГЕ-46В літом М-В(С) взимку |
| НАВІСНА СИСТЕМА | |
| Задня навісна система | універсальна 3-точкова з гідропідіймачем |
| Привод гідропідіймача | вбудований гідроциліндр, окремий шестерний гідронасос |
| Максимальна вантажність навісного механізму, кг | 420 |
| Керування гідропідіймачем | гідророзподільник трипозиційний |
| Розміщення оливи гідропідіймача | окремо в порожнині гідропідіймального механізму |
| Гідравлічні виходи для під'єднання навісного обладнання | 2 (1 напір/слив, 1 слив) зі швидкорозривними муфтами, керування від основного гідророзподільника |
| Буксувальний пристрій | знімна маятникова сережка з вертикальною неповоротною сапфою |
| Вал отбора мощности (ВОМ) | задній, поздовжній, 6 шліців, Ø 35 |
| Обороты вала отбора мощности (ВОМ), об/мин | 540 / 1000 |
| Можливість одночасного під'єднання ВОМ і буксирування | + |
| Конструкція бічних розтяжок і розкосів | нижні тяги не регулюються, центральна верхня тяга, вертикальні стійки й бічні розтяжки — плавно по різі |
| Тип робочої рідини гідросистеми | МГ-46В, МГЕ-46В літом М-15В(С) взимку |
| Об'єм оливного бака гідросистеми, л | 9,5 |
| ЕРГОНОМІКА, ЕЛЕКТРООБОВАНЕ | |
| Додаткові підніжки | з лівого боку |
| Сидіння водія | на амортизаторі, регулюється за відстанню до керма, без підлокітників |
| Панель приладів | електронна, комбінована |
| Напруга та ємність акумуляторної батареї, В/А·год | 12 / 95 |
| Вимикач маси | на рамці переднього моста зліва |
| Генератор — тип, напруга (В), потужність (Вт) | змінного струму, 14, 750 |
| Світлове електрообладнання | основні передні фари, задня фара, задні ліхтарі, передні та задні покажчики поворотів |
| Електророзетка для приєднання причепа | + |
| Інше електрообладнання | звуковий сигнал, аварійна сигналізація |
| Комплектація | передні крила, капот із гідропідіймачем |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foton Lovol |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 к. с. |
| Об'єм двигуна | 1532 куб. см |
| Об'єм бака | 29 л |
| Тип приводу коліс | Повний |
| Колісна формула | 4×4 |
| Коробка перемикання передач | Механічна |
| Витрата палива | 249 г/кВт*ч |
| Вага | 1350 кг |
| Колісна база | 1790 мм |
| Теоретична швидкість руху вперед | 27 км/год |
| Теоретична швидкість руху назад | 11 км/год |
| Дорожній просвіт | 300 мм |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Блокування диференціалу | Так |
| Наявність кабіни | Ні |
| Тип підсилювача керма | Гідропідсилювач |
| Номінальна частота обертання валу | 2350 об/хв |
| Кількість передач | 8 вперед/2 назад |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Марка | FOTON |
| Підйомна сила | 420 |
| Тяговий клас трактора | 0,6 |
| Галузі застосування трактора | Сільськогосподарські |
| Призначення трактора | Загального призначення |
| Маса | 1350.0 |
| Максимальний крутний момент | 11 H*m |
| Об'єм паливного бака | 29.0 |
| Максимальна швидкість | 27 км/ч |
| Тип | Безрамні |
| габаритні розміри | |
| Довжина | 3240 мм |
| Ширина | 1350 мм |
| Висота | 1850 мм |
- Ціна: 293 460 ₴












