Продавець Mechanikus розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
234 відгуків
Ми працюємо в військовий час. Наявність та ціни уточнюйте. Дзвінок
+380 (98) 383-37-79
+380 (99) 117-02-90
пр.Слобожанский,29. Офис, Дніпро, Україна
Mechanikus

Використання системи ATS (Automatic Transfer Switch) в генераторах WEIMA WM5500E-ATS і WM7000CLE-ATS.

Використання системи ATS (Automatic Transfer Switch) в генераторах WEIMA WM5500E-ATS і WM7000CLE-ATS.

Використання системи ATS гарантує автоматичну подачу електроенергії споживачам при раптових відключення електрики в загальних мережах. Коли загальна подача електрики відключається, система може автоматично запустити генератор протягом 2-6 секунд і забезпечити електроенергією споживачів не вище номінальної потужності генератора;
Коли подача електроенергії в загальних мережах відновлено, система ATS перемкне споживачів на загальну мережу подачі електроенергії, і автоматично зупинить генератор.
Для автоматичного запуску генератора система ATS використовує цифровий контроллер для управління генератором і забезпечення контролю над його станом.


ПРИНЦИП РОБОТИ

 • 1. Установка генератора та системи ATS дуже проста, система може відразу ж використовуватися без будь-яких додаткових налаштувань.

 • 2. Подача електроенергії від загальних мереж подається на вхідні клеми (IN).

 • 3. Система повністю автоматизована і готова до роботи, розроблена відповідно до вимог безпеки. Коли генератор знаходиться в стані автоматичної роботи, система може працювати без якого-небудь управління оператором, виконуючи всі процеси самостійно. Система оснащена функцією захоплення помилки, може зберігати код помилки, поки оператор не вирішить про-блему, і система знову не запрацює в штатному режимі.

 • 4. Для зарядки батареї в системі ATS є зарядний пристрій, що використовує для зарядки загальне мережеве електропостачання або генератор. Зарядний пристрій може заряджати батарею при напрузі зарядки від 90О до 250В, при цьому значення зарядного струму буде збережено стійким 2A. Після того, як буде повністю заряджена батарея, зарядний пристрій буде автоматично здійснювати безперервну підзарядку, щоб гарантувати повну потужність батареї для запуску генератора в будь-який час.

 • 5. Коли міське електропостачання відключається, система ATS негайно запускає програму запуску. Спочатку, автоматично відключається сполучення між навантаженням користувача і загальною мережею електропостачання, і в той же самий час запускається генератор. Коли швидкість обертання генератора досягає номінальних обертів, генератор починає виробляти енергію та автоматично контролює її вихідна напруга 220В/380В, потім також автоматично з'єднує генератор з навантаженням користувача. Коли мережеве електропостачання відновлюється, система ATS автоматично перевіряє стабільність напруги (протягом 10сек.). Після підтвердження стійкості поновленого напруги система ATS тут же запускає програму зупинки генератора. Ця програма зупиняє генератор і відключає з'єднання між генератором і навантаженням користувача, і в той же самий час автоматично з'єднує мережеве електропостачання з навантаженням користувача. Після чого система автоматично ATS входить в стан очікування відключення електропостачання в загальних мережах.

 • 6. Система ATS тестує пристрої на наявність помилок. Якщо у системи виникає проблема під час роботи, ATS запускає програму зупинки генератора і негайно відключає користувача від навантаження, щоб уникнути пошкоджень.

 • 7. Після того, як у системи ATS або у генератора виникла проблема, яка стала причиною їх зупинки, користувач повинен використовувати систему ATS тільки після усунення причин виникнення проблеми.

 

РОБОТА СИСТЕМИ ATS


Після того, як система ATS запущено в автоматичному режимі, при відключенні електропостачання міського блок ATS запускає генератор протягом 2-4 секунд. Після 3-4 секунди нормальної роботи генератора система ATS перемкне споживачів на харчування електроенергією від генератора.
При виникненні проблем з запуском генератора, система ATS пробує запустити його 3 рази, з вказаною нижче послідовністю.

 • 1. Система ATS тестує пристрої на наявність помилок, сигнальна лампа блимає 2 рази. Витримка часу 8-10 сек.

 • 2. Перший запуск генератора триває 3 секунди. Якщо запуск не вдався - зупинка на 4 секунди.

 • 3. Другий запуск генератора триває 4 секунди. Запуск знову не вдався - зупинка на 4 секунди.

 • 4. Третій запуск генератора триває 4 секунди.

При неможливості запуску генератора після трьох спроб , ATS зупинить програму.
Сигнальна лампа буде блимати, вказуючи на проблему із запуском.
Операторові потрібно буде перевірити і усунути проблему, а потім перезапустити систему.


ЗУПИНКА ГЕНЕРАТОРА


Коли подача із загальних мереж електропостачання відновлюється і вона стабільна протягом 10 секунд, система ATS автоматично перемикає споживача на харчування електроенергії із загальної мережі. Генератор працює без навантаження протягом 5 секунд, потім система ATS зупиняє генератор.

Контакти
+380 (98) 383-37-79
Viber
+380 (99) 117-02-90
пр.Слобожанский,29. Офис, Дніпро, Україна
Володимир

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner